postheadericon Публічна інформація

Розрахунок бюджету на 2017 рік

Касові та фактичні видатки за ІІІ квартал

“Незалежна і єдина моя рідна Україна”

16 лютого у школі було проведено загальношкільну тематичну лінійку “Незалежна і єдина моя рідна Україна”, яку підготували 7 клас та класний керівник Тонієвич В.С.

“Стрітення Господнє”

14 лютого в актовому залі відбулася святкова лінійка д/о “Веселка” на тему “Стрітення Господнє”, яку підготували класовод Різак В.Ф. з гуртом “Пізнайки”.

Тиждень іноземної мови

З 12-16 лютого в школі було проведено тиждень іноземної мови. Кожен день цього тижня був насичений змістовними, цікавими та різноманітними заходами: “Фестиваль англійської пісні”; конкурс стінівок “Я вивчаю англійську мову”; конкурс “Кращий знавець англійської мови” вікторина “Чи все я знаю про Німеччину?”; відгадування загадок на зимову тематику; конкурс валентинок на німецькій мові; шоу-програма до Дня […]

“Книга вчить як на світі жить”

8 лютого 2018 року в шкільній бібліотеці відбувся бібліотечний урок “Книга вчить як на світі жить”, на якому учні 2-х класів ознайомились з історією виникнення книг; правилами поводження з книгою та бережливого ставлення до книги. Другокласники відгадували загадки та давали правильні відповіді на запитання вікторини. Шкільні бібліотекарі Шкіряк К.В. та Шкіряк Л.Д. в кінці заходу […]

Зустріч за круглим столом

5 лютого у кабінеті інформатики відбулася зустріч учнів 5-11 класів з представником ЦЗ Путильського РСУДСУНС у Чернівецькій області, який провів профорієнтаційну роботу з забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів, своєчасного та оперативного гасіння пожеж, недопущення загибелі та травмування дітей на пожежах.

Екскурсійна поїздка в с.Мигове

3 лютого учні 7 класу з батьками та класним керівником В.С.Тонієвич, здійснили екскурсійну поїздку в с. Мигове Вижницького району. Незабутні враження залишились від катання на лижах, ковзанах, квадроциклах та перегляду 3D i 5D. Завершилася поїздка смакуванням піцою та шашликами.

“Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг”

2 лютого у школі було проведено загальношкільну тематичну лінійку “Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг”, яку підготували 8-А клас та класний керівник Тонієвич Т.Ю.

“Чисті роси”

20 грудня в актовій залі відбувся районний етап фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси”. Фольклорний колектив представив фольклорно-етнографічне дійство “З неба нам зоря звіщає, Христос ся рождає”.

“Молоді крила творчості”

19 грудня вчителем історії Томнюк Б.О. було проведено відкритий урок з історії у 6-А класі на тему “Греко-перські війни(500-449 рр. до н.е.)” На уроці ставилася така мета: розкрити причини, хід та результати греко-перських війн; познайомитися з перебігом основних битв війни; формувати в учнів вміння оцінювати окремі факти і події; виховувати учнів у дусі патріотизму на […]

День Святого Миколая

День Святого Миколая – чарівний і довгоочікуваний день. У цей день дорослі починають вірити в чудеса, а дітвора з нетерпінням чекає подарунків. Напередодні свята 15 грудня Чудотворець ближче до нас, як ніколи. Саме він завітав у Довгопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дев’ятикласники та класний керівник Маротчак М.Ю. на святковій лінійці молилися і просили щиро, від усієї […]

Прозорро - публічні закупівлі
Секс шоп Купить мед. справки