postheadericon “Наш Кобзар”

З 5-7 березня в школі було проведено тематичний тиждень “Наш Кобзар”

Кожен день цього тижня був насичений змістовними, цікавими та різноманітними заходами.

У понеділок відбулася зустріч у літературній студії “Берегиня”. Ведучими на святі були вчителі української мови та літератури Н.М.Тонієвич та Л.П.Гулейчук.

Учні відкрили для себе нові, ще незнанні сторінки життя Т.Шевченка, здійснили екскурсію до автопортретної галереї Кобзаря.

Наступного дня усі бажаючі читали напам’ять поезії поета, насолоджувалися його творчістю. Також активно брали участь у вікторині.

Між учнями 7 класу був проведений турнір “Шевченкознавці”. Відповідальними були Н.М.Тонієвич – вчитель укр. мови та літ. та бібліотекар школи К.В.Шкіряк.

На тематичній лінійці присвяченій Т.Шевченку було проведено підсумки, діти були нагороджені грамотами та солодощами.

Відповідальність за організацію та проведення тижня було покладено на вчителів укр. мови та літ: Тонієвич Н.М., Гулейчук Л.П., які в ході роботи ще раз підкреслили професійну майстерність та бажання працювати заради дітей.