postheadericon Тиждень фізики і астрономії

З 5 по 9 лютого 2018 року  пройшов тиждень фізики та астрономії, мета якого підвищити інтерес до вивчення предметів, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

У проведенні взяли участь учні 7-11 класів. На протязі всього тижня проводилися заходи з фізики та астрономії:вікторини,розгадування загадок,конкурс  фізичних газет. Під час великої перерви учням було продемонстровано  цікаві досліди, які вони потім описували та давали відповіді на поставлені запитання.  Закриття предметного тижня відбулося 9 лютого підведенням підсумків тижня фізики та астрономії, агородженням солодкими призами.

Відповідальність за проведення та організацію тижня було покладено на вчителів фізики: Юрнюка М.Ф., Перепелицю І.Т., Малиш С.М.