postheadericon Всього потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток.

З метою цінного ставлення до мистецтва у школі з 12.03 по 16.03 проходив тиждень мистецтва  “Краса врятує світ”, в рамках якого проведено 4 сторінки мистецького вернісажу.

План проведення тижня, які підготували вчителі образотворчого мистецтва Маротчак М.Ю. та Тонієвич В.В. передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати прекрасне. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності.

Протягом тижня на уроках панувала творча атмосфера. Учні дізнавалися багато нового про види та жанри мистецтва. Змістовно було проведено сторінку вернісажу “Кольори – це друзі щирі”, в якій взяли участь старшокласники.

Позитивні емоції, гарний настрій та задоволення отримали учні від перегляду мистецької сторінки “Давайте, поговоримо про прекрасне”.

Також  був проведений конкурс малюнка на асфальті серед учнів 2-4 класів. Дуже цікавою для учнів була “Подорож до країни Мультляндії”.

Згодом шкільний вестибюль нашої школи перетворився у справжню виставку “Природа, фантазія, творчість”.

Школярі продемонстрували прекрасні творчі досягнення зроблені своїми руками з різних видів матеріалу.

Всі класі були дуже активними, творчими і креативними.

Переможці конкурсів та вікторин на підсумковій лінійці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.