postheadericon Тиждень дитячої та юнацької книги “Книга – скарб”

З метою різноманітних форм роботи, ми намагалися досягти основної мети – підвищення інтересу дітей до читання, популяризації найкращих надбань української і світової літератури.

Тиждень дитячої та юнацької книги в шкільній бібліотеці був неймовірно насиченим, який проходив під гаслом “Хай вся Україна читає, бо книга усіх нас єднає”, з 19 березня по 23 березня.

Тиждень відкрила стінгазета присвячена відкриттю тижня дитячої та юнацької книги, та виставка-запрошення “Добрий день, книжковий тиждень” (1-11 класи)

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, акцій, зустріч з письменником, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності:

• виховна година “Книжкові іменинни” (1 класи);
  • КВК “Дім без книги, день без сонця” (2 класи);
  • свято-гра “Заглядає в шибку казка з добрими очима” (3 класи);
  • конкурс віршів “Її величність – Книга” (4 класи);
  • конкурс книжкових закладок (1-4 класи);
  • акція “Подаруй бібліотеці книгу” (1-11 класи);
  • інтегрований бібліотечний урок “Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості” (5 клас);
  • свято “Чудовий світ літератури” (7 клас);
  • круглий стіл “Чудовий світ книги” (10 клас).

Відповідальність за організацію та проведення тижня було покладено на шкільних бібліотекарів: Шкіряк К.В., Шкіряк Л.Д., які в ході роботи ще раз підкреслили професійну майстерність та бажання працювати заради дітей.