postheadericon Всесвітній день книги

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права.

Учні 8-А класу під керівництвом класного керівника Тонієвич Т.Ю. та шкільного бібліотекаря Шкіряк К.В. провели виховну годину «Книга – джерело знань». Зайшовши в клас, увагу дітей привернула виставка книг – шедеврів, яку підготувала Катерина Василівна.

Також діти спробували відтворити стародавнє письмо на камені, глині, папірусі, перечитали авторські вірші дітей-випускників та декламували свої власні авторські твори. Ознайомились з поняттям «авторського права», підготувавши цікаві розповіді та переглянувши відео. Гості та учні спробували свої сили в якості співавторів, написавши цікаву розповідь «Тепло твого серця».

Відео «Незвичайні книги світу» спонукало дітей до нових цікавих ідей, а тест «Який я читач» допоміг учням визначити, чи достатньо вони читають для свого розвитку. Також учні нагадали правила поводження з книгою, зігравши інсценівку «Брудна книга».

Памятаймо! «Десять поколінь зміниться, а за цей час лише одного разу народиться безсмертна книга». Бернард Шоу.