postheadericon «Збережи здоров’я та й на все життя»

З 23-27 квітня проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Збережи здоров’я та й на все життя».

Кожен день цього тижня був насичений змістовними, цікавими та різноманітними заходами:

• конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух» (Петросаняк Христина, Гера Віталіна, Прокоп’юк Аліна, Томнюк Анастасія – І місце);
  • вікторина «Вогонь – друг, вогонь – ворог» (Кіщук Іванна – учениця 6-А класу, класний колектив 6-Б класу);
  • змагання з велоспорту (Рейкало Ілюша, Михайлюк Вероніка, Мицканюк Володимир, Горбан Рута, Плегуца Богдан – І місце);
  • ранкова фіззарядка, взяли участь всі учні 1-11 класів, педагогічний колектив.

Взяли участь у змаганнях по волейболу серед дівчат між командами закладів освіти Конятинської сільської ради ОТГ.

25 квітня з учнями 9 класу практичними психологами школи було проведено тренінгове заняття «Скажемо курінню – ні».

Відповідальність за  організацію та проведення тижня було покладено на вчителя основ здоров’я Попович Н.В. та практичних психологів школи Скидан Т.С., Скидан М.І., які в ході роботи ще раз підкреслили професійну майстерність та бажання працювати заради дітей.