postheadericon “Спасибі Господу за все”

5 травня в Довгопільському ЗЗСО відбулося свято «Спасибі Господу за все». Ведучими свята були класоводи 1-А і 1-Б класів Буздуга Тетяна Миколаївна і Котельбан Галина Василівна. Першокласники говорили слова вдячності  всім тим, без кого їхнє свято не відбулося : Господу Богу, дзвіночку, який їх організовує, школі, батькам і вчителям, першій книжці – Букварю, Україні, дирекції школи. На святі була присутня гостя – Веселка, адже першокласники є членами дитячої організації «Веселка».

Окрасою свята – був танець Веселки з дівчатками в кольорових костюмах і хлопчиків-олівців. Діти декламували вірші, співали, танцювали.

Першокласникам  вручили свідоцтва читачів, медальки, книжечки «Молись, дитя» і квіти, зроблені з повітряних кульок-олівців, якими була прикрашена сцена на святі.