postheadericon “Шкільний, парламенте, прощавай!”

4 травня, вже 11 рік поспіль в закладі була проведена загальношкільна тематична лінійка “Шкільний, парламенте, прощавай!”, яку організували та провели члени учнівського парламенту  (керівник: Кочерган Л.М. – заступник директора з ВР). Вони подякували лідерам-випускникам: Гулейчук Юлії, Кричун Ірині, Пецей Христині за дружню співпрацю в учнівському парламенті, вручили їм подарунки, а також продемонстрували їхні творчі та інтелектуальні досягнення протягом навчання у закладі.

Гулейчук Юлія склала свої президентські повноваження і передала разом із символічною “Совою мудрості” Савчук Дар’ї новообраному президенту учнівського парламенту, яка урочисто присяглась і зобов’язалась всіма справами сприяти розвитку учнівського парламенту закладу.